Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dune 2000

Dobrý den, chtěl jsem si na svém notebookku HP Compaq nx6125 s OS Windows XP trochu zavzpomínat na staré dobré časy (Dune 2000), ale po nainstalování hry a shlédnutí intra obrazovka zčernala a byl slyšet pouze zvuk. Program sem musel ukončit přes správce souborů... Můžete mi prosím poradit co to může být a jak to vyřešit? Díky za váš čas... Honza

Ani bych to neviděl na chybu NTB ... porozhlídni se po patchích ...

Já občas když vzpomínám ... tak u něčeho nesmím nechat dojet intro nebo intro vůbec nejede, teda když už to opatchuju ... bez patchů to většinou ani nespustím.