Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike 1.6

zdar lidi hele chcu se zeptat na takovou drobnost jestli na counter strike 1.6 se da dát když držim všechno v prave ruce a chtěl bych knife do leve jeno knife ostatní by bylo v prave tak jak to udělam nebo jestli mam něco napsat do console diki ;-)

Nikdy jsem nezkoušel a jen je to jen teorie - Vlez do složky s models a model pro pravou ruku přejmenuj na model pro ruku levou (u knife) - a opačně. Tak by to možná šlo. Pro jistotu ale oba modely zálohuj, netušim, co z toho vyleze :)