Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Pravidla" EA ohledně cheatů..

Info na Games Tiscali:

Pokud použijete cheaty (nebo k jejich použití budete nabádat) ve službě Origin či hrách od EA, přijdete o všechny hry tohoto vývojáře.

Zdroj:
http://worthplaying.com/article/2011/9/27/editoria ls/83445/

Chápu nutnost boje proti čítování v multiplayeru, ale zda a jak si poku*vím hru sám sobě, po tom snad nikomu nic není.

Zaměřte se na bod 11 EA/Origin Terms of Service

11. Rules of Conduct

You may violate the Terms of Service if, as determined by EA in its sole discretion, you:
- Abuse or exploit bugs, undocumented features, design errors or problems in the game.

Tohle mi příjde naprosto šílené.

The rules of conduct define things that you are not allowed to do. Violating any of these rules allows EA to revoke your game licenses as detailed in section nine. As written the rules cover everything from third party software, to user created mods to simple cheat codes published in FAQs and game magazines. Discover a cool way to get through a particularly tough area that the designers didn't consider? According to the above text, if you post that information online you could also be in violation of the Terms of Service and have your games revoked. The Konami Code is turning over in its grave.

Ano hru "nevlastníme". Ale je snad na mně, JAK ji budu hrát (pokud hru nebudu kazit jiným hráčům používáním cheatů či scriptů v multiplayeru). Nakonec to půjde tak daleko, že budou trestat třeba to, že k likvidaci nějaké NPC použiješ jinou zbraň, než ti doporučí/přikáže jiná NPC? Nebo že si upravíš nabindování kláves nad rámec herního nastavení nějakou externí utilitou?

Ať jdou s takovými pravidly k čertu. Dopadne to tak, že se budou i kupované hry crackovat a blokovat ve firewallu. Pokud se akt koupě rovnou nepřeskočí.

Ale je to jejich rozhodnutí, určitě pečlivě promyšlené do všech ekonomických důsledků.