Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace trati BP85 v MSTS

Dobrý den,

mám ve hře MSTS trať Bratislava/Hohenau - Praha ve verzi BP85.04 - T8 a chtěl bych si ji aktualizovat na nejnovější.
Na stránkách pana Šemory v sekci aktualizace (msts_aktualizace.htm) jsou 3 soubory pro aktualizai tratě, jeden .exe, další dva .bin. Když je stáhnu a spustím ten .exe soubor, musím dělat něco dalšího s těmi .bin soubory? Nebo si je instalace zpracuje sama?

Děkuji za odpovědi.

Udržet MSTS (BPxx) v kondici není žádná sranda. Já mám Šemorovo DVD z Hustopečí staré cca 4-5 let, od té doby si pečlivě buduji databázi update a addonů. Odhadem je toho tak 10GB. Uvažuju, že si k němu zajedu pro nějakou novější (poslední) kompilaci - protože přeinstalaci (DVD + patche za 5 let) bych odhadoval tak na celý den.