Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MINECRAFT-nefacha permissions

Dobrý den,
mám server a dnes sem zkoušel plugin po pluginu co mi permissions nebere. Vyšlo že Worldedit a Mywarp. Projevuje se to tím, že když přidám plugin a dam /reload permissions zčervená. Chtěl bych se zeptat, jak nastavim worldedit aby šel? Bez mywarpu se obejdu ale kdyby někdo věděl díky moc.

ja mam taky problem s jednim pluginem

hodil sem na server plugin LWC a kdyz napisu jakikoli prikaz tak mi to napise access denied

ps: v rezidenci nejsem, bedna zamcena neni a kdyz napisu jen /LWC tak mi to normalne vyhodi seznam prikazu