Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV. - Application failed to launch

Zdravím,

prosím o radu. Mám problém jako mnozí. Dostal jsem se ke GTA4. Ale nejde mi tak docela spustit. Vysvětlím, proč "tak docela".

1) Před formátováním systémového disku hra fungovala bez problémů.
2) Nainstaloval jsem znova, přihlásil do účtu na "Social club", dal play a hláška: "Application failed to launch"
2.1.) Dále napsáno - ať se kouknu na rodičovské nastavení nebo co - nesmysl.
3) Hra se dá spustit přímo.(pak se nedá uložit)
4) Reinstalace klubu nepomohla (dle googlu ani reinstall hry nepomáhá, nikde jsem nenašel uspokojivé řešení)
5) Jediné řešení dle youtube je naházet data z CD do složek v PC a s těma nějak "kouzlit"

Nezná někdo řešení?

M, Win7

Může mi to někdo vysvětlit prosím ... ?

Mám 2 isa ... fungují, hrál jsem před měsícem ... pak jsem si je vypálil (ImgBurn - normálně jako obraz) -> a objevil se popisovaný problém, který nešel vyřešit nijak normálně ... tak jsem z CD zase udělal obraz (isa) ... a fungují!

Naprosto tomu nerozumím.
Já myslel že CD a obraz CD nemá být rozdíl. Asi nechápu ten princip, dokáže mi to někdo vysvětlit prosím?

M