Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA:SA-MP SERVER!

Prosím poradte chci jsi zalozit sa mp server přes pipni.cz normálne jse zaregistruji dam start pak jsi stahnu putty dam root heslo ******* a pak dam wget http://team.sa-mp.com/files/samp03csvr_R2-2.tar.gz neco to stahne pak dam mc nastavim jsi dulezite veci pak dam quit dale cd samp03 pak screen a space pak dam chmod 777 announce enter dal chmom 777 samp-npc
zase enter dal chmod 777 samp03svr pak zase screen dale mc otevřu samp03svr ja dam enter a chyba ./samp03svr
bash: ./samp03svr: No such file or directory
dal dam ctrl a ctrl d pak to napise detatche to je dobře pak zase screem space ./samp03svr dam enter a /samp03# ./samp03svr
bash: ./samp03svr: No such file or directory a ted by tam melo vlastne ukazat started server poradte pls nebo dejte lepší navod bral jsem to vse z watch dik

hele ja jsem zkoušel provozovat samp server pres pipni.cz dříve tam jentak mizeli účty atd pak se to na delší dobu srovnalo už to jde teď celkem v poho akorát že občas to padá. jinak máš problém jen v tom že linuxi na pipni jsou 64 bitoví a samp chce 32bitoví stačí po přihlášení přes putty napsat tohle: apt-get install ia32-libs dát enter pak se to začne stahovat a intalovat a v průběhu by se to mělo ještě na něco ptát tam stačí dát Y a enter (potrvrdit to) počkáš až se to doinstaluje restartuješ to a určitě ti to poběží