Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft-server

Mám Ubuntu 11.04-Minecraft 1.7.3. založil jsem si server (bukkit), ale nikdo jiný než já se na něj nemůže připojit protože nemám veřejnou IP...nedá se s tím něco dělat,aby se na to mohli napíchnout mí kámoši? Dík :)

MaSo: To je taky možnost, ovšem ne vždy jsou ISP ochotní.
milzou: V tvém případě ti portforward musí nastavit tvůj poskytovatel (bude-li chtít). V případě, že by ti to byl ochotný nastavit, a ty máš doma ještě svůj router, tak si to kvůli dvojitému NATu budeš muset nastavit i u sebe.