Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Darkspore změna uživatelského jména

Ahoj, potřeboval bych prosím poradit jak si mám ve hře Darkspore změnit uživatelské jméno. Nikde to nemohu najít, zkoušel sem se přihlásit na Darkspore.com a v Manage account je jen změna uživatelského jména a ani na ea.com v profilu to nikde není. Mé staré uživatelské jméno se mi už nelíbí a rád bych si dal nové jenže opravdu nevím jak :.(. Předem děkuji za odpověď.

Ve hře nemám stejný jméno jako účtu, účet mám vytvořený na na ea.com/cz, s tím sem se normálně přihlásil na Darkspore a pak sem si měl vytvořit jméno do hry. Jméno do hry sem si vytvořil jenže se mi nelíbí a chci ho změnit. Když se přihlásím na ea.com mám tam asi v polovině stránky napsáno jiné identity a tam mám jména jaký ve hrách používám. Například na The Sims 3 tam mám jméno Guntr a na Darkspore mám úplně jiný.