Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mirrors Edge PC - nereaguje

Zdravím,

přes Steam jsem si zakoupil hru Mirrors Edge, ke které můj notebook splňuje všechny požadavky - procesor, paměť, karta NVIDIA s podporou PhysX. Operační systém mám Windows 7 64-bit. Hru jsem opatchoval a chtěl spustit. Bohužel se vůbec nic neděje. Hra nenaběhne do žádného okna, jen se na chvíli objeví ikonka načítání u kurzoru a jinak nic. Zkoušel jsem hru spustit jako správce a podle návodu na jiném fóru přepsat rozlišení v Tdengine na rozlišení mého noteooku. Nic z toho nemá žádný vliv. Jiní podobný problém neměli, většinou se objevilo alespoň nějaké okno nebo třeba spadla během hraní. U mě ale absolutně žádná reakce.

Poradíte někdo?

Děkuji

Jak jsi opatchoval hru ze Steamu? Ta se snad patchuje sama, ne (jako všechno, co na Steamu je)?

Opravdu tvoje grafika požadavky hry plní? Ony totiž GK v notebooku často sice mají honosné označení, ale s kartama do PC (se stejným číslem) se nedají výkonově srovnávat. Obvykle mají na konci označení "M" nebo tak něco..

A notebooky obecně nejsou na (moderní) hry stavěné; producenti her jejich běh na NB obvykle negarantují. Třeba máš v tomhle konkrétním případě jen smůlu :-x

Zkus si projít ME fórum, třeba na něco narazíš: http://forums.steampowered.com/forums/forumdisplay .php?f=501