Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se spustenim AC BH

Dobry den, jsem tu novy, tak doufam ze pisi do spravne sekce..
Mam problem se spustenim hry Assassin's Creed Brotherhood. Vzdy, kdyz ji spustim, hraji, potom ji vypnu, vypnu i pocitac, po jeho znovuzapnuti si chci hru znovu zahrat, ale zahadne nejde. Pomohla mi jedine Re-Installace, kterou sem delal jiz nekkolikrat, a tak bych potreboval vedet proc mi hra po restartu PC nejde.
Myslim si, ze je to mozna ovlivnene mym OS, ale proste nevim. Mam urcite pochybnosti, ktere mozna brani ve spusteni hry, asi to brani AntiVirus (mam Microsoft Security Essentials a IObit Malware Fighter), ale nevim to jiste, proto se ptam.
Muj PC:
Procesor: AMD Athlon(tm) II X2 265 Processor 3.30GHz
Grafika: NVidia GeForce N440 GT
OS: Windows 7 Ultimate NVidia Edition od Rockers International Team

Predem dekuji za odpovedi, Na Shledanou

Co Vam vadi? je to legalni koupena verze + stazena cestina z aktualizaci! Mam grafickou kartu NVidia tak sem si k ni koupil tento OS, to Vam tak vadi ze ho mam?

To mi nemuzete poradit cim to je ze mi to nejde? Vsechny ostatni hry mi jdou, a na Viste mi sly taky(oba OS mam koupene!)