Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Age of Empires 3

Ahoj,

máme problém, skamarádama si chceme zahrát zápas v AoE 3, ale vždy jak se snažíme ksobě připojit tak to nejde... ve 2 jsme se připojili už k sobě ale když se chce napojit 3. tak to nejde. Vzdy to napíše Failed to Connect, už nevíme co stím, zkoušeli jsme Gameranger, Hamachi a bezúspěchu. Nevíte jak nato?
lock (karel)

tak pochybuj, ale od svých 16let co jsem chodil na brigádu, jsem si vše začal kupovat a začal jsem u SW a nyní mám hry a to jenom skrze steam, takže legální...

Jak říkám, buď si sežeň tu utilitu a nebo si kupte originál.. Fakt, řekni kámošům co jsem ti tu včera psal... kámoši asi nikdy nic neudělali (neprogramovali, nestavěli/...) aby pochopili jaké to je, když něco udělají a všichni na to s... a raději si to seženou tak aby mu za to nemuseli platit... Osobně hry si kupují na základě zkoušky u kámošů..

A to je právě to... od 16cti.... Mě bylo teprve 15 já si mužu brigádu sehnat tak maximálně nelegálně ale to bych aspon musel bydlet v nějakém větším měste a hry si přeju tak max na narozky a na vánoce, toť vše. Z kapesného to taky neutáhnu.

Takže se omlouvám všem zatvrdlým lidem co si kupují hry ale co si budeme namlouvat kdo natom nebyl stejně jako já?