Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RPG Hry - PC

Ahoj, mohli by jste mi sem napsat nějaké fajné rpg hry, na Styl, že máte svoji postavu, expíte, děláte questy kupujete si zbraňe, oblečení, kouzla atpd ...

Může to být klidně po netu, ale asi budu všechny takové znát. Jinak spíše ty Single :)

PS: Aď to rozjede můj pc :)

Sestava:
Grafika: 512MB
Ramky: 4GB
Procesor: 2 jadrový 2.66ghz

Předem děkuji :)

Fallout 1, 2, 3
Oblivion
Diablo 1 a 2
Gothic 1, 2, 3
Might&Magic 6, 7, 8, 9

že máte svoji postavu, expíte, děláte questy kupujete si zbraňe, oblečení, kouzla atpd ...

O tom jsou přece všechny RPG.

Grafika: 512MB

Nicneříkající údaj. To má kdejakej drek. Víc MB, víc adidas.