Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Age of empires problém s PPP

Zdravím, nedávno jsem si stáhl novy AoE (je free) ve hře se musím přihlásit přes windows live ale když zadám email a heslo napíše se že probíhá stahování součástí ale hned po tom se napíše: Nelze se připojit ke službě LIVE, síťové připojení není k dispozici, Pokud používáte připojení typu PPP zkontrolujte, jestli bylo spojení navázáno ještě před spuštěním hry, neví někdo kde nastavení PPP najdu?

Hru neznám, střílím od boku.

Zkus někde zjistit, jaký port hra používá a povol ho ve firewallu. Popřípadě jej nastav v routeru (port forwarding, virtual server).

"Samotné" PPP: pravděpodobně jde o PPPoE (PPP over Ethernet) nebo PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol).