Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dostala jsem ban za neškodný hack, hledám řešení

Ahoj už nějaký ten čas hraju online hru Combat Arms je to pro mě takové odreagování no. Už 2 měsíce se nemůžu přihlásit na svůj účet no musím se přiznat jednou jsem použila takový neškodný hack a oni na to prišly. Když jsem se chtěla přihlásit zjistila jsem že mám ban dobře tak jsem si řekla že jsi založím nový účet, jenže ani na ten nový účet se nedalo přihlásit psálo mi to to stejné jako před tím tak mi zřejmě zablokovali IP adresu. Nyní hledám řešení. Budu strašně moc ráda když mi někdo pomůže:( Vyzkoušela jsem toho mnoho změnit si IP apod. Nejlepší by bylo kdyby s tím měl někdo zkušenosti. Jinak i tak děkuju za předem přidané příspěvky :))
Změna předmětu, původně: Kristýna (karel)

Proč měníš nicky (vidím celou IP), kdo se v tom má vyznat?
Se zaregistruj a máš s tím pokoj.

Mimochodem, "neškodný hack" je krásný termín. Až na to, že jeho nasazení pokazí hru všem ostatním. Zastávám názor, že doma, v singlu, si každý může dělat co chce (cheaty, hacky...). Ale jakmile jde hrát multiplayer, je to zlo, které opravdu zaslouží potrestání. V pravidlech serveru to určitě bylo.

Máš ponaučení pro příště.

"Neškodný hack"... hloupost :D Pokud člověk leze na servery třeba jen k vůli tomu, aby si nějaký zkusil, tak pak nemůže kopat jak kohout, že chce unban, takhle to nefunguje.
Ano, je to poučení, beztak je to divná hra.

Před pár lety jsem si chtěl vyzkoušet WH v CoD2...PBbans mi dali perma a když jsem se odvolal, tak mi ještě vynadali a nedivím se.

Připomínáš mi malý děcko na pískovišti co někomu rozkopalo bábovičky. "Ale on taky rozkopával a nic se mu nestalo." Jak jsem napsal, za podobné typy hacků se standardně uděluje perma IP BAN. Najdi si jiný server a hraj tam bez "neškodných" hacků... Nebo pokud znáš někoho jiného co na tom serveru hraje a máš na něj třeba emailový kontakt, napiš mu, ať vyřídí adminům, že se strašně omlouváš atd. atd. Ale nepočítej dopředu s tím, že ti dají unban.