Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Písničky Mafia 2

Čuste, zkoušeli jste tento program na změnu písniček v mafii 2 ? MUSIC MANAGER... já jsem ho zkoušel ale nechce mi to překonvertovat... dám konvertovat, napíše nějakou chybu, dám pokračovat a vůbec se to nehne :.( Prosím, neznáte nějaký jiný program na výmenu písniček z mafie ? Nebo alespoň vyřešit ten můj problém ? :)

V součásti aplikace došlo k neošetřené vyjímce. Pokud klepnete na tlačítko Pokračovat, aplikace bude chybu ignorovat a pokusí se pokračovat. Pokud klepnete na tlačítko Konec, bude aplikace okamžitě ukončena
Index je mimo hranice pole.

>Podrobnosti:

Informace o vyvolání ladění JIT najdete na konci této zprávy,
nikoli v tomto dialogovém okně.

************** Text výjimky **************
System.IndexOutOfRangeException: Index je mimo hranice pole.
v FSB_Master.Converts.Files(String input, String output, FileType type, Byte quality)
v FSB_Master.AddItem.btn_save_Click(Object sender, EventArgs e)
v System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
v System.Windows.Forms.Button.OnClick(EventArgs e)
v System.Windows.Forms.Button.OnMouseUp(MouseEventAr gs mevent)
v System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
v System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
v System.Windows.Forms.ButtonBase.WndProc(Message& m)
v System.Windows.Forms.Button.WndProc(Message& m)
v System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.O nMessage(Message& m)
v System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.W ndProc(Message& m)
v System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

************** Načtená sestavení **************
mscorlib
Verze sestavení: 2.0.0.0
Verze Win32: 2.0.50727.3623 (GDR.050727-3600)
Základ kódu: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50 727/mscorlib.dll
----------------------------------------
M2MM
Verze sestavení: 1.0.0.0
Verze Win32: 1.2.0.0
Základ kódu: file:///C:/Program%20Files/2K%20Games/Mafia%20II/M 2MM.exe
----------------------------------------
System.Windows.Forms
Verze sestavení: 2.0.0.0
Verze Win32: 2.0.50727.3623 (GDR.050727-3600)
Základ kódu: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Window s.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.F orms.dll
----------------------------------------
System