Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cs 1.6 Fatal eror

prosim o pomoc kdyz chci jit na jakykoliv server pise me to fatal error : loadTGA:only type 2 and 10 targe RGB image supported... dekuji

mam steam takze nevim jestli to neni neco kuli tomu

Máš tam návod : V knihovně her klikni pravým tlačítkem myši na danou hru, dej Možnosti, v záložce Místní soubory klikni na Ověření integrity souborů.

Steam mám v angličtině, čili názvy jen hádám : Library - right-click on the game - Properties - Local files tab and click the Verify integrity of game cache