Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike 1.6

lidi hele newíte jak udělat na cs 1.6 aby křižek se nedaval nahoru když střílim plnou palbou diki a nepište že se mam skrčit to vim ale na nejakých videích se videl že to de i když chodim atd. že křížek zustane namístě jenom se zvětšuje ale nejde nahoru diki

Tak ještě jednou - křížek nahoru neletí nikomu, kdo CS hraje déle než měsíc - je to jen a jen o tréninku.. Ja když běžím mám křížek stále na stejném místě. Trénuj,trénuj.. jendou řeba budeš hrát za eSubu :)