Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slaba sestava?

Zdravim
Mam PC: dvoujadrovy procesor 3Ghz, 4GB RAM a 1GB grafiku, coz by melo utahnou vetsinu her, jenze nektere jsou presto i na low detailech nehratelne. Zkousel jsem nove ovladace ke grafice a nic. Jedna se napriklad o hry: Brink, All point bulletins, GTA 4 nebo Zaklinac 2. A bylo jich vic, jen si ted nevzpomenu:)Nejak rada pls?

To je nová skládačka? Nebo po přeinstalaci OS?
Pokud ano, nezapomněl jsi na ovladače chipsetu?

Pokud ne, podívej se, co se ti spouští po startu (msconfig.exe nebo třeba utilita CodeStuff Starter) a blbosti povypínej. Také nebude na škodu pořádný test na spyware (Superantispyware v nouzovém režimu, návod je tady) a viry (Eset, AVG, Avast... cokoliv podle chutě).

Poddotaz: "neoptimalizoval" jsi PC ccleanerem či podobnou (prý) tune-up utilitou?