Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Metro 2033 - instalační problémy

Zdravím, mám problém s hrou Metro 2033. Při instalaci se mi hra při instalaci 157. souboru vypne a napíše, že nainstalovaná. Z 6GB se nainstaluje 1,62 GB. Už jednou mi to dělalo hned po instalaci windows...po nějaké době jsem to zkusil znovu a už to šlo. Nemůže to být nějakým programem který jsem nainstaloval, ale nevím který. Nebo čím to může být? Díky za rady

Když je tam chyba (nevěřím), tak jak jsem uvedl, neinstaluj hru z CD, ale ze Steamu. Já bydlím pod horami, kde jsme rádi, že je elektřina a voda, takže musíme snášet ten nejhorší internet od Telefonicy a dá se to přežít. Horší net mít nemůžeš. Nech to stáhnout přes noc a je to ...