Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

Zdravim, chci se vás zeptat, před nedávnem jsem si koupil noták http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y570-d248064.htm na kterym by podle hodnoceni nebo podle www.canyourunit.com meli slapat hry i na doporucene nastaveni, ale neni tomu tak... hry mam treba na stredni detaily nebo nizky a hra se obcas pocukává, kdyz to dam treba na vysoke tak to de uplne stejne ale pocukavani tam je porad, nevite cim to muze bejt ?? nebo neznate nakej programek nebo neco abych dostal z notaka co nejvetsi vykon ??

Ano, originální hry mají implementovány speciální sekvence kódu, který optimalizuje chod PC, zatímco u her neorig. má člověk problémy a počítač se může i zkazit, shořet ...

/sarkasmus

Prográmky a vychytávky. Tos uhodl. Není nad to si zasr*t počítač desítkami vylepšováků, utilitek a pomocníků, kteří ti v konečném důsledku zpomalí počítač dvakrát tolik.