Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TTD - Grafiky

Hral jsem po intrenetu a celkem se mi tam zalibily vlaky, nevim jaka to byla grafika, ale vim ze tam byl AsiaStar nebo tak nejak. Je to pro zeleznici. Jestli nekdo vi, nebo ma ty vlaky, byl bych rad kdyby jste sem napsaly nazev te grafiky. Diky

Jeste jedna otazka, nevite, jak mam od sebe odtrhnout vlaky? mam hodne dlouhy koleje, ale udelal jsem chybu, ze jsem vsechny pustlil z depa najednou, takze treba deset jich prijede do stanice a pak treba 5 minut neprijede zadny, mam 34 vlaku. Diky