Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poker - Omaha Barva

Ahoj, už se mi to stalo třikrát a vždy mě to vytočilo pořádně, hledal jsem i na netu, ale nikde jsem se nedočetl to co potřebuji vědět.

Když chytnu hned na začátku 4 karty stejné barvy a při flopu přijde pátá stejné barvy, tím pádem mam barvu, čtyři své + pátá na flopu, a já prohraji i když spoluhráč měl trojici, pokud vím tak trojice méně než barva, stejný problém nastal když jsem opět měl barvu a vyhrál člověk, který měl dva páry.
Vím že pravidla určuje dealer, takže pravidla pak jedou v jeho režii, ale já hraji na unibetu čili na netu.

Může mi teda někdo vysvětlit nějaké ty pravidla na omahu, díky.

omaha-poker.html
Vytvoření výsledné pokerové kombinace. Na co si dát pozor

Častou chybou začátečníků je kupříkladu to, že drží eso pikové bez další pikové karty na ruce, na Flopu se objeví trojice pikových karet, následně je Turn také piková karta, což může hráče přimět k tomu se mylně domnívat, že má Flush (barvu), dokonce nejvyšší díky pikovému esu – viz následující ilustrace.
ale vubec tomu nerozumím...:-)