Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradňácký Minecraft server

Kdo chce hrát na Minecraft server poradny, tak se prosím připojte na mcserver.tirus.eu:25690
Musíte dodržet i port, jelikož bez portu se připojíte na jiný server!
Po připojení musíte zmáčnknout T a napsat /register <vase_heslo> a nasledne skoro pri kazdem pripojeni musite napsat /login <vase_heslo>
Díky tomuto docílíte že nikdo se nepříhlásí za Vás, když nezná Vaše heslo!

Celý server funguje tak, že se připojí kdokoliv, ale nemůže bourat ani stavět (ovšem může Vás zabíjet)! Aby jste mohli stavět, musím Vás zařadit do skupiny. Stačí napsata a já Vás zařadím.

Když Vás někdo zabije, sebere mu to nějaké peníze (záleží na úrovni práce).

Práce
Práci získáte pomocí příkazu /jobs join <jmeno_prace>
Zobrazení seznamu prací je /jobs browse
Zobrazení info o práci je /jobs info <jmeno_prace>

Jak koupím rezidenci?
Vezmete si do ruky dřevěnou sekerku a levým klikem označíte jeden roh. Pravým klikem označíte druhý (v úhlopříčce). Následně vlezete do vytvořeného 4úhelníku a kouknete dolů. Napíšete /res select expand <pocet_kostek> Počet kostek je číslo o kolik kostek chcete expandovat dolů. To samé uděláte s pohledem nahoru.(pozor, když toto zadáte víckrát za sebou se stejným pohledem, tak počet kostek se sčítá!)
Pak se můžete kouknout na cenu
/res select size
a když máte poradňáky (měna), tak dáte /res create <nazev_rezidence>
Tímto si pojistíte, že ve Vaší rezidenci Vám nikdo nic nezničí a nebouchne Vám tam creeper!

Obchody
Další způsob jak vydělat apod. Je udělat si obchod. Toho docílíte tak, že na zem položíte bednu a nad ní cedulku na kterou napíšete toto
<vase_prezdivka>
<po_kolika_kusech>
<cena_prodeje> B:S <cena_vykupu>
<jmeno_materialu>

Poradňáky
Toto je měna na serveru. Váš stav můžete zobrazit pouhým /money. Přehled 5 nejbohatších na serveru zobrazíte /money top a když někomu chcete zaplatit, napíšete /money pay <nick_prijemce> <castka>

Když se ztratíte na mapě, nelamte si hlavu, napište jen /spawn a jste zpátky na spawnu

pro adminy poradny. Kdokoliv z Vás tam bude hrát, dostanete oprávnění premium a můžete sami přidávat do skupin. Zašlu Vám potřebné příkazy.

Info navíc. Nikdo nemá OP, tudíž nemůže dávat itemy a nastavovat čas.

opravena adresa serveru, viz níže (L-Core)

KONCIM!!! :D

Takze jak to bylo.... mam 42 diamantu, asi 200 redstonu a cca 100 zelezny rudy, do toho nejaky zlato a lapiz, diamantovpu helmu, krumpac, zbytek full stribro... teleportuju se z dolu do rezidence, bugnu se nekde v kameni.. chcipnu... a veci nikde :D, takze jsem v zapalu vzteku vyhazel obsah sve truhly do lavy a smazal minecraft...

Mam 2 baraky...

Soutez:

1. Funkci double automatic iron doors, moznost pristaveni locku, barak z palenyho stonu, zahrada + bazen s toboganem :D, vlastni hradby, rozlehle doly...Dum je na skale jen s 1 pristupovou cestou po zebriku, zakladne vybaveno ( postel, 4 pece, bedna a c. table, torche, redstone kolem bazenu a v dolech... davam 1. zajemci ;) :D....

2. Barak je polorozpadly baracek ve vesnici 2 patra+ sklep se vstupem do dolu, vlastni vez, bazen bez toboganu, zato krasny vyhled na spawn.... Dvere byli odebrany, daji se vestavet autimatic idouble iron doors/wooden doors, bohuzel bez negace :/ (malo mista), vybaveno (postel, crafting table, bedna, pec..... dostava 2. zajemce :D

Diky, Spixik ;)

Je to dlhá doba čo bol tento článok aktuálny, ale mňa napadlo, že by možno šlo urobiť znovu poradňácky server. Minecraft pokročil, o týždeň bude už verzia 1.6 (O verzii 1.6 - And finally, Minecraft 1.6 - the “Horse Update”, will be released next week! The update has leads, carpets, hard clay, donkeys, mules, and of course horses! This update requires a new Minecraft launcher to load. We’ll post more info about that here and on Mojang.com when it’s ready.) Možno by nebolo na škodu spustiť server vo verzii 1.6 ak by bol záujem. Je tu však jeden problém server niečo stojí (0,55€/slot/mesiac - vanilla alebo bukkit cez crew.sk - mám s nimi dobré skúsenosti). Tak čo? Bol by záujem?