Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Dirt 3 - Nejde spustit

Nainstaloval jsem si dirt 3 , cracknul crackem od skidrowu, a jakmile to spustím, vyskočí mi tabulka - Program přestal odpovídat.
Prosím o radu. Díky ;)

Jednou to dneska nestačilo? Nebo nejsi svéprávný? (L-Core)

Koupit v obchodě a nekrást hry na internetu. To je nejlepší rada, ušetří ti spoustu nervů a času, který vyplácáš ve snaze jí rozchodit. Stojí-li hra okolo jednoho tisíce korun a zahraješ jí do omrzení 300 hracích hodin, poskytne ti zábavů za zhruba tři koruny, třicet haléřů na hodinu. Teď mi pověz, kde jinde se za 3.3 na hodinu pobavíš alespoň srovnatelně, jako u té hry .