Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam

Dobrý den,

měl bych velkou prosbu, lze vymazat účet steamu se všemi hrami?
Jde mi o to, že už nic nehraju, půjčil jsem vše kámošovi a i když jsem vše odinstaloval, i steam, tak
jemu to nejde ani nainstalovat.

Existuje prosím nějaký způsob, jak to celé zrušit, aby to šlo na jiném PC.

Děkuji mnohokrát za radu.

Martin

Úspěšně jsem provozoval jeden Steam účet na dvou počítačích a proto jsem přesvědčen, že nic rušit nemusíš. Nepíšeš proč to kamarádovi nejde nainstalovat, ale někde dělá chybu. On prostě a jednoduše nainstaluje Steam službu do PC, přihlásí se tebou vytvořeným účtem a jediné co bude zřejmě třeba při inicializaci Steamu, že ti na emailovou adresu jež jsi vyplnil při zakládání účtu jako kontaktní Steam zašle ověřovací tuším čtyřmístný kód. Ten vyplníš a tím ukončíš instalaci Steamu, následně jsi přihlášen a můžeš instalovat hry. Přeji pěkný den