Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WoW - dotaz k Shamanovi

jeste jsem za shamana nehral a vim moje dotazy budou asi stupidni ale stejne se zeptam:
1) jake talenty mam pouzivat na expeni?
2) jake zbrane mam pouzivat pri expeni?
3) jakou rasa je na to nejlepší?
4) co bych si mel hlavne zvedat? (nevim jak se to jmenuje ale myslim tim intelect, agility, spirit ...)

1) doporučujem elementala
2) ak ele tak určite náku spell mace + shield / ak encha tak dualwield ale s dvojručkou sa mi expilo tiež dobre
3) elemental - 100% troll , encha - Tauren ( Resto - draenei )
4) je individualne aký item si kúpiš :-) u meleera - strenght , agility , stamina , atp(attack power)
u spellera - intellect , spell power, keď už tak aj staminu