Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalace her

Zdravím. v počítači mám nainslalovano hned několik her, protože pokaždé je nálada na něco jiného. U těch nejnovějších jsem si ale všiml, že při odinstalaci zřejmě dojde k smazáni i nějakých důležitých části jine hry, protože ji pak nespustim a pomůže pouze reinstal. Dá se tomu nějak zabránit? A je vhodné mít na pc několik her najednou?

ty si asi jeden z tych co davaju pri instalacii len sipku do prava a rychlo rychlo hrat :) pred isntalaciou si vytvor pre kazdu hru priečinok a napriklad pre hry si vytvor tiez samostatny priečinok aby si v tom nemal bordel potom nebudes mat nasledovne problemy ;)

S tebou popisovaným problémem jsem se nesetkal. Na PC mám mnoho desítek her, průběžně odinstalovávám odehrané, instaluji nové.

Nevěřím, že odinstalace jedné hry maže něco z druhých her. Pokud teda nejde o datadisk, kterému jsi odstranil původní hru. Ještě by jakási svázanost mohla (??) platit u Half-Life 2 her, nevím.