Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam-servery

Zdarte,marne se snazim prijit na to kde je ulozeny soubor(a jaky ma nazev) kde jsou ulozeny servery na mem acc,nevi nekdo? Jenom proc se ptam,obcas se mi po*ere PC a vzdycky srv stratim(mam jich trosicku vic) tak abych mel nejakou zalohu nekde

Ty podle mě nejsou uloženy v PC, ale načítají se po připojení ke Steamu. Mohou se měnit, přibývat, rušit. Aktuální seznam bude dočasně někde v cache PC, v tempu.. Při dalším spuštění se opět (aktualizovaný) seznam načítá znova.

Nevím to na 100%, myslím si to.