Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stará konzole ?

Ahoj lidi. Kámoš si teď koupil NES (staré nintendo) a doopravdy je sranda na tom hrát :-) Třeba Mario, nebo Legend Of the Zelda. Ale k věci. Rád bych si taky nějakou starou konzoli pořídil. Neznáte nějakou kvalitní ? Třeba na které jste sami hráli :-) A prosím nechci Playstation 1.

To je široký pojem.Já začínal taky na NES kde se dokupovaly takové žluté karty(cartridge)Potom jsem přešel na PS1 který jsem měl 3 roky a poté PS2 který jsem měl 5 let.Nyní mám novější pc do kterého pořád investuju aby stíhal.Jestli tě baví NES hry tak potom Nintendo.Popřípadně nějaký starší playstation portable.Jinak Playstation 2 je super hry už mají "grafiku" a cenově je dnes levná,akorát hry už se hůře shánějí.