Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Silnější PC - nižší výkon

Ahoj, hraju Call of duty black ops, ale musím mít vyplé stíny a i tak se hra semtam sekne...tady je někdo kdo to hraje na max. v poho a má slabší HW než já watch(pod videem více)...Já mám AMD Radeon HD 6850, AMD Phenom II 955 BE 3,5GHz, kingston 4GB RAM, Gygabyte 870A-UD3...ovladače mám nainstalované a vše ostatní. Navíc hraju na nižší rozlišení 1600x900 (20"). Čím to je? Může to být tím, že mám chladič z balení CPU? Díky za rady...

Na max. hraju mafiu 2 a GTA IV, ale když třeba jedu v autě tak se hra trochu seká...když je obě dám na minimum tak je to stejné. GTA IV mám opatchované úplně a na mafiu 2 asi ještě patch není. Jinak na max. hraju krásně v pohodě F1 2010, dirt 3, arcaniu, crysis 2, medal of honor, atd...ještě jsem si vzpoměl na battlefield bad company 2, když tam sprintuju tak hra jako poskakuje.

No u Mafie 2 s tím sekáním když se projíždíš v autě to má skoro každý(stačí se podívat po internetu) mě to taky dělalo,způsob byl na to vypnutí stínu a bylo to o dost lepší.Já si myslím že problém nebude na tvojí straně ty máš výkonný pc na tyto hry.Některé hry prostě na pc nejsou dobře optimalizované a dělají problém na každém pc.Proto si taky všimni že výrobci často vydávají patche na opravu grafiky,sekání atd....Je to tím že většina dnešních her se přebírá z konzolí a často na pc tak dobře nesedí.