Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přetaktování grafické karty

Nedávno jsem si koupil grafckou kartu Ati Radeon 5670 HD 1GB s frekvencí jádra 790 a 1000 paměti.Trošku jsem ji přetaktoval abych si zvedl výkon.Současně jsem na 840 na 1045 teploty s teplotou v klidu 50C v zátěži 55-61C Přetaktováním jsem docílil asi zlepšení výkonu 8-10%.Chci se zeptat mohu jít ještě dál? nebo to mám už nechat,popřípadně bude mít ještě další přetaktování vliv na její větší výkon? Díky za odpovědi

Přetaktovávat lze do té doby, dokud je to stabilní a uchladíš to.
Ona každá karta je trochu jiná, takže nejde bez zkoušení určit kdy má dost.
(jinak těch 10% navíc jsi zjistil jak/v čem?, je to převedeno na FPS tak 4-5 navíc)