Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je tato sestava dostačující na nové hry?

Je tato sestava dostačující na nové hry?
Moje sestava:PC Flexio
procesor:Amd Athlon II X2 240 2,80Ghz
Ram 3GB
Pevný disk 595 GB
Grafika: Ati Radeon 5670 HD 1GB trošku přetaktovaná:-)
Zdroj:400w (radši neuvádím značku protože by mi každý radil at ho hned vyhodím,budu ho měnit ale zatím nemám budget)
Windows 7 32bit

S podobnou sestavu, jen slabší procesor má kamarád a když jsme byl u něj a hrál Mafiu 2 na max., Assassins creed brotherhood na max. kromě stínů..ty měl ne předposledním a call of duty black ops na střední a šly mu krásně...

Nic neměň když ti jde všechno na "Chuj", ovšem v rozlišení tak 800 x 600.
Jinak si pořiď čtyř jádro procesor a hlavně herní g.kartu tedy jestli chceš hrát, ne jenom spouštět, hry typu ArmaII, Zaklínač II ...................