Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na jakém notebooku bych spustil hru Zaklínač II. na high setting, a který z nich je lepší na hry?
PACKARD BELL Easynote TS11-HR-868CZ
Procesor:
Intel Core i7 2630QM s frekvencí 2 GHz
6 MB L3 Cache
4 jádra, 8 threadů
Intel Turbo Boost 2 s frekvencí 2,8 GHz
Max TDP: 45 W

Operační paměť:
8 GB DDR3

Grafická karta:
NVIDIA GeForce GT540M s 2 GB vlastní paměti

Vs.

ACER Aspire 7750G-2636G75Mnkk
Procesor:
Intel Core i7 2630QM s frekvencí 2 GHz
6 MB L3 Cache
4 jádra, 8 threadů
Intel Turbo Boost s frekvencí 2,8 GHz
Max TDP: 45 W

Operační paměť:
6 (4+2) GB DDR3 1066 MHz
Maximálně 8 GB ve 2 slotech

Grafická karta:
ATI Mobility Radeon HD6850 s 1 GB vlastní paměti + Intel HD Graphics

Prosím Vás proto o radu, jelikož se v noteboocích moc nevyznám a nejsem si jistý ohledně grafik.
Předem děkuji za odpověď

asi takto - na ultra detaily (to znamena vratane ubersampling) by si obodva tie nb usmazil :D s tym maju problemy aj vykonne desktopy - ale ok - na hry je papierovo lepsi ten Acer, ale nebral by som ho ani za nic - naozaj je take surne hrat vsade az tolko, ze budes riskovat kupu nb, ktory sa ti v tychto teplach bude pri hrach takmer furt prehrievat? nehovorim o otm, ze hranim spalis baterku asi do hodiny