Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sniper: Ghost Warrior - problém s Microsoft Visual C++ 2005

Zdravím,

mám originální hru Sniper: Ghost Warrior. Při instalaci z DVD mě hra nutí nainstalovat Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable, který ale už v pc mám. Pokud instalaci Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable ignoruji, hra se sice normálně nainstaluje, ale při pokusu o spuštění hodí tuto chybovou hlášku 3bcd94be6d

V ovládacích panelech jsem Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable odinstaloval, restartoval počítač a zkusil znovu hru nainstalovat s tím, že Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable nainstaluju z herního DVD společně s hrou. 08fea78d5e

Bohužel mi to při instalaci programu zobrazí tuto hlášku 19efb69c4f Z DVD mi Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable nainstalovat nejde, když si ho stáhnu ze stránek Microsoftu nemám s instalací sebemenší problém. Nicméně hra jeho přítomnost v mém pc naprosto ignoruje.

Na internetu jsem projel desítky stránek, ale bohužel nikde jsem nenalezl pomoc. Poradí mi nějaká dobrá duše?

No, moje odpověd možná nebude správná, ale spíše taková lajdská, takže nečekej, že ti poradím správně. Vyhledej někde na internetu Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable a nainstaluj ho samostatně bez hry. Pak spusť instalaci hry a když tě hra bude nutit o nainstalování Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable, tak ho nainstaluj i tak. Ale jak říkám, spíš ti neporadím, můžeš to zkusit.