Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při hře "přestal pracovat"

Zdravím,
Mám menší problém

Hraju hru Darksiders..
Při ukázce nebo jen tak hodí "přestal pracovat" a hra se samozřejně vypne..
je to jediná hra u který mám takovej problém

Jak ktomu dochází? ve hře se mi to docela seká .. jestli to neni tim..

vypne obrazovka a zapne a napiše to přestal pracovat..

Intel (r) Pentium (r) Dual E2200 2.20GHz 2.20 GHz
Ram 2gb
ATI Radeon HD 3600 Serie

to damé mám já- win 7 pro 64bit, nvidia asus gtx 480 mám nejnovější aktualizace 275.64 nebo tak nějak, ale po každém restartu mi nefunguje DX11 a musím aktualizaci instalovat znovu, pár her jde ale Cod-WAW, Arcania-gothic tale, a několik dalšík zkrátka nejdou dělá to už od první koupě nevíte v čem je chyba? Dělá to i při zmněně kopatibiliti na win xp a win vista