Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COD7 - Black ops - steam

Ahoj,
po kliknutí na hru se mi zobrazí WIN IMPROPER QUIT BODY EXE a následně CANNOT FIND ZONE, hra se mi tedy nezapne, poradíte mi prosím někdo co s tím mám dělat? Někde jsem zjistil, že je prý chyba v nastavení jazyků, ale ať si s tím hraju sebelíp, pořád je to to samé. Samozřejmě vím o možnosti reinstalu, ale ještě chci počkat, zajímalo by mě kde je chyba. Děkuji

Špatně jsem se asi vyjádřil, steam samozřejmě mám, a samotnou hru mám také na steamu a přes steam jsem ji také hrával,samozřejmě i multiplayer, je to normálně legální hra, to že sem ji koupil pře aukro není podstatné.. o tom samém problému píšou i na steamovém účtu, ale nějak z toho nejsem moudrý, takže neví někdo?