Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strategia

Zdravim. Chcel by som vas poprosit o hociaku strategiu ktora by bola podobna tejto: Knights & Merchants. POcitac mam najnovsi takze o HW naroky sa nejdna. Dakujem

age of empires III ? co to placas ? ..... to je prave na hony vzdalene ... tupe strategie jako AOE se delaji ted ..... natezim tunu dreva a klikam vojaky ...

KaM bylo o infrastrukture ... musel si udelat jidlo aby si krmil rekruty a delniky kteri ti vytezili zelezi ktere si dale zpracoval do zbroje ( brneni, mece, sekry... proste podle toho co potrebuejs .. a pak rekruty oblikal ) .. popripade pestovat kone pokud chces jizdu .....