Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na novém počítači se sekají určité hry

Ahoj, koupil jsem si nový počítač (viz. http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_12D50 1106M010X3501154Y01) a sekají se mi určité hry. Těmi hrami jsou Mafia II, Battlefield Bad Company 2, Assassins Creed Brotherhood a Test Drive Unlimited 2. Podle HW nároků bych to měl krásně rozjet, ale hry se mi semtam seknou nebo často sekají, čím to může být? Díky za rady...
Změna předmětu, původně: Čím to může být? Ten předmět byl dost stupidní i na japonce. (karel)

Hry jsou stáhlé, ale asi čtyřem kámarádům to jde normálně a to mají i slabší PC...catalyst mám 11-6 (je pro můj GPU nejnovější), otázka co je SW? A zroj mi jde v pohodě sice nekvalitní značka, ale má 500W. Může slabý zdroj způsobovat sekání her? A ještě, mám Windows 7 a hodně mi dělají programy či mediaplayer, že neodpovídá.

U některých her hra jede krásně bez sekání, ale asi jednou za den se úplně zasekne a po 10 sekundách zase jede dál...jiné hry třeba Mafia 2 nebo Battlefield BC2 mají okolo 70-80 FPS a asi co 3 minuty se jakoby poskočí.