Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy se steam

mám problém, instaloval jsem hru, aktivoval jsem ji přes steam a chtěl začít hrát, hra mi nejde, steam mi napíše že hra není aktualně k dispozici...nemáte někdo s tím zkušenosti?

Zdravím lidi,nevím co se mi to dneska stalo.
Normálně jako každý den si zapnu steam přihlásím se a zrazu mi to píše:

Přihlášení ke službě Steam se nezdařilo,účet neexistuje nebo zadáváte špatné heslo
a zkuste to znovu.

Když sem si nechal zaslat kod na seznam tak nic mi nepřišlo zkoušel sem reinstalovat steam,přidávat
steam do kontaktů jak mají v návodu...
Prostě nevím, heslo i jméno znám ůdaje sem nikam nepřidával ani neklikal na nějaké odkazy.....

Jedno s čím potřebuju pomoct je zjistit e-mail od mého steam účtu :/

Zde je odkaz na můj steam účet http://steamcommunity.com/profiles/765611981208527 33/

Taky mám problém mel jsem klíč na case k CS:GO a chtěl jsme ho prodat dal jsem ho na trh ale po asi 5 minut ach sem si to rozmyslel a dal.jsem odebrat ale nepřečetl i se mi ano peníze do peněženky asi ten klíč není v inventáři ani na tom trhu potřeboval bych pomoc

Mám problém, preinštalovaval som windows, po tom čo som preinštaloval windows, zapnem steam, prihlasim sa, začne načitavať, načitavat updaty atd. ale až toto skončí tak sa nedeje nič, možem čakať kolko chcem no nič sa nestane, v procesoch nieje nič so steamom. Prosím o pomoc, vopred dakujem