Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam a 2 PC

Jak je to s politikou steamu? Vím že je to na jeden PC (teď kvůli tomu steam guardu či jak to nazívají).. Ale co když mám PC a notebook, nebo dva PC.. Je mi jasné, že online může být pouze jeden. Ale jako neustále potvrzovat účet skrze ten kód, to je opravdu děs.

Steam můžeš využívat na XX počítačích.

Ale zpět k problému -
1) Vypni Steam
2) Vymaž ze složky ClientRegistry.blob
3) Spusť Steam a mělo by to do budoucna šlapat - pokud ne, tak zálohovat složku s hrami a reinstall klienta.