Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dragon age:pramneny

v teto hre jsem uz docela daleko ale sekl jsem se u jednoho z bossu lidi co jsou semhou ho nedaj a mne dosla mana lahvicka i lecive obklady,tudiz jsem musel pouzit cheat.Udelal jsem presne vse co vsude radily vesel jsem do hry a psall cheaty ale otevirala e mi jen mapa,inventar,kouzla,atd a cheaty vubec zadny to sami trainer v pohode jsem mel zaplej trajner i hru ale trajner nereagoval i kdyz jsem mackal tlacitka pro aktivaci...prosim o radu..

mno obtiznost ti nija nezmensi rany bossu :) jen jim to snizi IU :) vis ani ta obtiznost na "easy" ti nijak nepomuze kdyz jedes za maga a jsi bez lahvicek na manu a bez lecivych obvazu :) mel jsem docela velkou zasobu ale hur se vydelelava nez utraci...