Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku

Dobrý den, předem se omlouvám, kdybych tento příspěvek nezařadil do správné kategorie.
Potřeboval bych radu, našel jsem si dva notebooky za slušnou cenu (myslím si , že poměr CENA x VÝKON je výborná) a nevím, který je lepší pro hraní náročných her typu Battlefield Bad Company 2, Crysis 1-2, Assassins Creed 2-Brotherhood, Dead Space 2, Mass Effect 2-3 popřípadně abych je rozjel na vyšších detailech bez "lagů". A také pro práci s programy jako je Photoshop, Cinema 4D a RealFLow.

Zde jsou odkazy na oba ( http://www.alza.cz/notebooky/acer-aspire-5552g-n95 4g75mnrr-cerveny-d225298.htm#popis )
( http://www.alza.cz/acer-aspire-5820tzg-p614g64mnks -d216078.htm#popis )
Byl bych moc rád, kdyby jste mi poradili, který bych si měl pořídit. Předem Díky.

Díky za odpověd.
Myslel jsem si to, ale koukal jsem na mnoho videí , na kterých byl jeden z nich a alespoň to Bad Company 2 utahl bez problemu.
Ohledně těch grafických prográmků, tak samozřejmě, že uvedené rozjedu na mém stolním počítači jen u C4D renderování trvá cca 2H a to mám celkem slabou sestavu ( AMD sempron 3400+ 2.00Ghz, 1GB RAM, ZOTAC GeForce 9400GT 512MB)
Když tedy né na hry, tak alespoň který z nich je na tom výkonově lépe jestli se můžu ještě zeptat. (Když nebudete něčemu rozumět ptejte se) Díky.