Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Intervali sekania"

prosim vás, mám problém,, ked hrám nejakú hru tak po pár minútach začnú "intervali sekania" asi v 10 sec intervaloch 10sec sekania, keď je interval tak FPS klesne pod 10 a strašne to seká,, a keď som práve medzi sekaním tak to ide v pohode a FPS je 30 až 40. Začalo to asi pred dvoma mesiacmi, pred tým nič také nerobilo,, cez speedfun som si meral teplotu počas hrania ked som už mal intervali a vypísalo toto: system 64C (plamienok)
CPU 45C (plamienok)
AUX 43C (upozornenie)
HDO 45C (upozornenie)
neviem či je to vela tak prosím poraďte mi či je a čo s tým robit, ďakujem

pc mam ASUS, win7
procesor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz 3.00GHz
RAM: 1.5GB
graficka: ati radeon HD 3600 series

tak si pořeš cirkulaci vzduchu v bedně a dukup si větráky pokud nemáš vpředu co funí do bedny a vzadu co tahá vzduch ven...a vysaj prach jestli tam je..ale ta sestava je slabá na hry...
neblbne to od doby co tam jsou W7...?
1 gigabajt (GB) paměti RAM (32bitový systém) nebo 2 GB paměti RAM (64bitový systém)

jestli potřebuješ zdroj to nikdo neví,dokud neodděláš bok skříně nepodíváš se na štítek současného...a pokud by byl potřeba novej,tak se ten 500w hodí,protože,až budeš kupovat jinou-lepší-výkonější kartu a ted bys tam dal 350w za 650Kč nebo 400w za 800Kč mlátil by ses do hlavy,žes tenkrát nepřihodil dvě kila a musel bys ho stejně koupit.