Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dirt 3

Hele mám problém. Hra má takový systém že když nesplňujete minimální požadavky tak se vám vůbec nezpustí a to je můj případ, takže nevíte někdo jak to obejít?

Mám podobný problém. Do auta mám lít benzín, ale ten je drahý, tak pouzívám dešťovou vodu. Auto ale nechce nastartovat. Jak obejít tuhle petrolejáři prolobovanou sfiňárnu?

Pokud mi funkčně poradíš, koupím ti za odměnu PC, které Dirt 3 zvládne bez kompromisů. Tak se snaž.

Snad by to šlo a ekonomicky by se to možná i časem opravdu vyplatilo - koupit elektomobil, někde tuším lze dobíjet elektroauta prozatím i zdarma. A je-li to možné, koupit si k domu celý solární systém. Panely, akumulátory,případně je-li poblíž domu doplnit i zdojem z minielektrárny umístěné na místním potoce. / lze získávat i z větru že, ovšem mě by u domu iritovala ta vrtule co vydává neustále ten odporný zvuk, když se točí./ Pokud tedy bydlíte na vhodném místě a investujete do toho, víceméně nevydáte za provoz auta ani elektřiny pro dům po mnoho let žádný další peníze. Takžed kdo si to může dovolit, při dnešních a stále stoupajcích cenách elektřiny se to může i vyplatit. Až si koupí elektroauto i sousedi, můžou u vás do něj levně tankovat proud. PS : případné odměny za tip se žříkám ve prospěch důchodců a nových laviček pro ně, aby si měli kde sednout, když jdou do města na procházku.