Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ArmA 2

Zdarte,chtel bych se jenom ze zvedavosti zeptat chystam se koupit hru Armu 2 a jestli mi pujde bez lagu na Intel Celeronech 2.60GHz E3400 mam trosku obavy bo jsem slysel ze toto nejsou zrovna oblibene procaky(neptejte se ani jak jsem k tomu prisel ale ja za to nemuzu)...jinak grafika ATI Radeon 5670 HD 2GB RAM OS W7...a taky trosku k fade ochrane jak funguje pokud ma nekdo warez,slysel jsem o nejakem ,,zlvneni obrazovky,, ale vic nwm

tak me staci kdyz to nebude hw lagovat a prave o to mam obavy bo skousel jsem jenom jestli se mi to rozjede trosku jinou nez legalni verzi ehm a tam z pocatku nic a pak mozna trosku lagy nekdy se to zalagovalo cele a musel jsem restartovat hru(mel jsem vsechno na normal-defaultni nastaveni hry) nevim mozna to bylo tou ochranou nebo ze jsem nemel nejnovejsi patche(nesly naisntalovat) nebo tim procesorem a to tedka se snazim zjistit abych potom nebyl nastvany po zakoupeni hry