Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou herní konzoli??

Chtěl bych si koupit herní konzoli ale nevím jakou...nemám s nima žádné zkušenosti. CO určitě chci tak aby to mělo bezdrátové ovladače pro hraní her - něco jako má nintendo wii a tak.

Poradíte co zvolit? Jestli wii nebo kinect nebo co? Díky

v podstate sa rozhodujes medzi Xbox360 a PS3 (Wii je VELMI specificky zamerane na tu cenu) - obidva maju bezdrotove ovladace - co sa tyka pohyboveho senzoru - zalezi od toho co chces - Kinect sa ovlada len telom, zatial co Move ma aj klasicky pridavok k ovladaniu (nieco ako ma Wii nunchuck) a druhy aspekt je, ze kazda konzola ma exkluzivne tituly, tak sa rozhoduj aj podla nich