Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Duke Nukem Forever

Tak co na něj říkáte ?? Podle mě je to pěkná sr**ka. Splácanina všeho možného se zaostalou grafikou a neuvěřitelně dlouhým loadingem... Většina hráčů, co na to mnoho let čekala asi jsou fest zklamaný. :-/

Ještě mi ta hra nedošla poštou, čekám na ni. Koupil jsem si jí právě proto, že mnozí s radostí vzpomínají, jaký byl první díl pecka. I když už nějaké recenze vyšli a hra si nestojí podle nich úplně dobře, doufám, že text bude vtipný a příběh chytlavý a budu ve finále spokojený. /Nevěřím totiž recenzím co vyšli hodinu po vydání hry a snad to přeci jen bude nezapomenutelná hra./

Koupím případně tehdy, až bude na Steamu cena pod 10€. Demo jsem nehrál.

Recenzí se moc nedržím, často mě baví hry, které vysoké hodnocení nezískaly (= výrobce si "nekoupil" pozitivní recenze) a vyhypované hry (CoD, MoH, NfS, Batlfíldy...) mi vůbec nic neříkají a naprosto mě nezajímají.

Touhle cestou-kupováním her ve slevách se řídím i já a bylo by dobré,kdyby si ti,kdo žijí jen z warezu,hry,které si stáhli,aby je měli hned po vydání koupili aspon v akci,jako uznání za dobře odvedenou práci,pak nebudem odkázaní na ty zk...ený konzole a vydají nám třeba nové NHL]:(

Dalo by se říct, že jsem to čekal... Ta hra měla před 14 lety svoji atmosféru jak po grafický stránce tak zvukový/hratelný a pro tu dobu byla jedinečná, těžko na ní navázat v této době. Jediné co se podle mně povedlo je Starcraft 2 a i Mafia 2, ikdyž nikdy to nebude jako dřív.

Neodpustím si sem vložit ještě komentář, hru už vesele mastím a osobně nejsem vůbec nespokojen, nemyslím si, že by to snad měla být špatná hra. Jasně, graficky nevyniká, ale kvůli tomu si jí snad nikdo nekupuje. Má říz, pořád se něco děje a pokud rozumíte obstojně anglicky, určitě Duke pobaví svýma hláškama, to jako zaručeně. Prostě ta hra - pro mě dobrý. Na adresu kritiků jsem četl a osobně myslím je to i tak, že nelze Duke Forever přirovnávat ke Call of Duty a dalším FPS, takový srovnání "je mimo mísu."