Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat hru přes DAEMON tools?

Ahoj,
mám takový problém - po připojení obrazu jedné hry v demonu mi vyskočí uvítací okínko s tlačítkem na instalaci hry. Když ho zmáčknu, napíšou mi ale, ať vložím disk 1. Proč to po mně vyžaduje cd? Je důležité mít ten obraz připojený? nejsem si totiž jistá, jestli se mi ho podařilo připojit. Ikonka hry však na éčku je(v tento počítači). Děkuju za rady

žiadna normálnym spôsobom distribuovaná hra,ktorá má integrovanú ochranu na distribučných médiách a vyžaduje mať vložené inštalačné médium kvôli kontrole originality sa nedodáva v iso obrazoch a podobných ,ale v bežne používaných inštalačných súboroch vytváraných pomocou Rose Indigo/WISE Installer/Nullsoft Install System/Windows MSI Packager a podobných profi setup creator-programov,pokial sú hry distribuované v iných ako oficiálnych formátoch,problémy s použitím treba riešiť s konkrétnym distribútorom/tvorcom warezu na príslušných weboch.....Oficiálne predávané alebo poskytované hry,dostupné výlučne online nemajú integrovanú takú ochranu,ktorá vyžaduje mať vložené originálne médium v mechanike počas použitia,pretože užívatel,pre ktorého sú takto distribuované hry určené, nemá v domácich podmienkach možnosť vlastnej výroby originálneho lisovaného média s týmto typom ochrany,takže pokial niekto vlastní hru,ku ktorej nemá originálne lisované médiá a ktorá vyžaduje vloženie média počas použitia na kontrolu,nemá k takejto hre potrebnú licenciu a používa takýto software nelegálne....

OT: dneska jsem kupoval poslední upgrade sw Sony Vegas, pouze elektronickou licenci (odkaz na stažení, s/n v *pdf) a výsledek je iso obraz. Docela mě to překvapilo, minule mi došel instalační exáč. Ale to není hra, i když taky dovede zabavit ;-)