Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde spustit Hunted The Demons Forge

Čau, potřeboval bych s touto hrou poradit. Instalace proběhne v pořádku, ale at kliknu na ikonu na ploše nebo na exe soubor ve složce s hrou nic se nestane, jako kdyby počítač na ten pokyn ani nezareagoval. Nevíte čím by to mohlo být ? Napadl mě akorát zastaralý počítač

No kdybych měl napsat svoji sestavu : Intel core 2 duo 3Ghz, 3 gb ram kingmax 800 mhz, Ati radeon Hd 3800 series 512 mb. Je to neoriginální hra, která však ostatním funguje. Po kliknutí se nic nestane, můžu normálně ostatní programy otevírat. Ovladače mám nenjnovějši. Dělalo mi to i u Dirt 3 ale Crysis 2 mi jelo úplně bez problémů